KONST / Litografier / Färglitografi 12012054
nr 1201 2054
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Färglitografi, Vollsjö station. Signerad, numrerad 183/290. Motivet: 63x50 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 19:53:18
3/9 17:47:48
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg